KONTAKT

Tel. 74 868-50-78 lub 727-507-333

 

Goście indywidualni:

recepcja@palaczelazno.pl

 

Rezerwacje grupowe:

marketing@palaczelazno.pl

 

Rezerwacje weselne:
wesele@palaczelazno.pl

 zorganizuj

lezec

milosnikow

zakochani

 

 

respoti

   

 rafting

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Golf Spa Szczytna

Golf Spa Szczytna

To jedyny ośrodek golfowy w Kotlinie Kłodzkiej. Znajduje się w miejscowości Szczytna – między Polanicą Zdrój a Dusznikami Zdrój (zaledwie 20 km od Pałacu Żelazno).

 

golf4 

Tamtejsze pole golfowe – Chopin Golf Szczytna - ma dziewięć dołków (PAR 34). Powstało na górzystym terenie i wykorzystuje jego naturalne ukształtowanie, dzięki czemu gracze czerpią przyjemność nie tylko z gry, ale i z zapierającego dech w piersiach widoku z pola golfowego.

 

Pole jest powszechnie dostępne (wstęp bez kart członkowskich). Obowiązują opłaty według cennika, który można zobaczyć tutaj.

golf11 

Ośrodek zaprasza nie tylko doświadczonych graczy, ale także osoby początkujące i takie, które nigdy jeszcze nie trzymały w ręku kija golfowego. Profesjonalna kadra trenerska nauczy chętnych podstaw gry i wyjaśni zasady golfowego savoir vivre.

 

Na miejscu działa wypożyczalnia sprzętu i piłek golfowych. Ośrodek oferuje lekcje gry w golfa (indywidualne i grupowe), pokazy z wykładem na temat etykiety i reguł gry w golfa, a także kliniki i pikniki golfa dla początkujących oraz imprezy okolicznościowe.

golf12 

Ośrodek Golf Spa Szczytna

ul. Borowinowa 2a, Szczytna (przy zjeździe z trasy E8)

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek: od 9.00 do 20.00, weekendy: od 8.00 do 20.00.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

sala balowa mala

Urodziny, imieniny, bal, komunia, zabawa integracyjna? Zorganizuj je w Pałacu Żelazno. Gwarantujemy smakowite menu, profesjonalną obsługę i przyjemną atmosferę.

WAKACJE Z GOLFEM

golf male zdjecieTo oferta w sam raz – zarówno dla osób, które zawsze marzyły o tym, by zacząć grać w golfa, jak i dla takich, które chcą sprawdzić czy ten sport jest dla nich. Połączcie urlop w naszym pałacu z nauką golfa.

ZWIEDZANIE PAŁACU

bibliotek pomn

Zachęcamy do poznania historii Pałacu Żelazno, zwiedzenia rezydencji i posłuchania o jej sekretach i tajemnicach.