KONTAKT

Tel. 74 868-50-78 lub 727-507-333

 

Goście indywidualni:

recepcja@palac-zelazno.pl

 

Rezerwacje grupowe:

marketing@palac-zelazno.pl

 

Rezerwacje weselne:
wesele@palac-zelazno.pl

 zorganizuj

lezec

milosnikow

zakochani

  logotyp wspaniale wesele pomn

respoti

   

rafting

Gościmy

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

W sercu Hrabstwa Kłodzkiego odnajdą Państwo wspaniały barokowy Pałac Żelazno. Urządzony z wielką starannością i otoczony rozłożystym parkiem codziennie zachwyca swoją dostojnością i elegancją. Nasi goście wypoczywają w zabytkowej bibliotece, spacerują romantycznymi alejkami i bawią się w jednej z najpiękniejszych sal balowych na całym Śląsku. A to wszystko zaledwie w odległości kilku kilometrów od Kłodzka.

Pałac Żelazno to idealne miejsce do organizacji:

  •  szkoleń i konferencji,
  •  seminariów i spotkań biznesowych,
  •  wystaw, koncertów,
  •  wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.

Ekskluzywny charakter naszego pałacu, stylowe wnętrza i jego ciepła atmosfera, a także niepowtarzalny klimat starego, urokliwego parku sprawiają, że nasi goście odnajdują tu spokój, prywatność i atmosferę do pracy twórczej.  

 

swieta w palacu

ferie w palacu

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

sala balowa mala

Urodziny, imieniny, bal, komunia, zabawa integracyjna, a może spotkanie przyjaciół po latach? Zorganizuj je w Pałacu Żelazno. Gwarantujemy smakowite menu, profesjonalną obsługę i przyjemną atmosferę. Organizowaliśmy już zarówno koncerty muzyki klasycznej, jak i taneczne imprezy hip-hopowe dla młodzieży. Nie boimy się więc wyzwań.

 

CHATA GRILLOWA

chata mala

Kto raz skosztuje podsmażanych pierogów, staropolskiego bigosu, śląskiego żurku i wiejskiego chleba, ten doceni walory naszej pałacowej oferty biesiadnej. W chacie grillowej organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy, w szczególności biesiady, wieczory folklorystyczne połączone z tańcami, spotkania integracyjne dla firm oraz przyjęcia okolicznościowe.

 

 

ZWIEDZANIE PAŁACU

bibliotek pomn

Zachęcamy do poznania historii Pałacu Żelazno, zwiedzenia rezydencji i posłuchania o jej sekretach i tajemnicach. Dzieje rezydencji zaczynają się u początków XVII w. Są związane m.in. z rodzinami Lindheimów i von Löbbecke. Po drugiej wojnie światowej pałac przekształcono na dom wczasowy...