KONTAKT

Tel. 74 868-50-78 lub 727-507-333

 

Goście indywidualni:

recepcja@palaczelazno.pl

 

Rezerwacje grupowe:

marketing@palaczelazno.pl

 

Rezerwacje weselne:
wesele@palaczelazno.pl

 

 

1

6

7

8

 

funpalzel

 

respoti

   

 rafting

Newsletter

Gościmy

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

kafle górne - aktualne

FERIE W SIODLE

jezdziecki1 male

Serdecznie zapraszamy na ferie w Pałacu Żelazno połączone z warsztatami jazdy konnej w ośrodku Kłodzka Róża. Organizujemy je od 12 do 18 lutego oraz od 18 do 25 lutego.

ZWIEDZANIE PAŁACU

bibliotek pomn

Zachęcamy do poznania historii Pałacu Żelazno, zwiedzenia wybranych komnat i pomieszczeń oraz zapoznania się z historycznym bogactwem tego zabytku.

WŁASNA IMPREZA W PAŁACU

dekoracja miniatura

Proponujemy organizację w naszym pałacu urodzin, imienin, imprezy tematycznej, balu, zabawy integracyjnej, zjazdu rodzinnego lub szkolnego  itp. 

 

 

  

 

       baner wesele      

 

     

CHATA GRILLOWA 

"Niedźwiadek" słynie z przyjemnego klimatu i smakołyków pieczonych
na  ruszcie. Kto raz skosztuje podsmażanych pierogów, staropolskiego bigosu, śląskiego żurku, wiejskiego chleba i “szlacheckiego smarowidła”, doceni walory pałacowej oferty biesiadnej.

 

CATERING

catering palac1

Zbierane przez lata doświadczenia w organizacji imprez integracyjnych, przyjęć, pikników, karczm i combrów, pozwoliły nam zbudować zespół, który dopilnuje, by spotkania z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami upływały w wyjątkowej atmosferze.

KREDENS KŁODZKI

gesina kafel2

Nasza restauracja to idealne miejsce na towarzyskie spotkania okolicznościowe, wesela, romantyczną kolację we dwoje, a także uroczysty firmowy bankiet. Restauracja słynie z doskonałej kuchni polskiej i europejskiej.