KONTAKT

Tel. 74 868-50-78 lub 727-507-333

 

Goście indywidualni:

recepcja@palaczelazno.pl

 

Rezerwacje grupowe:

marketing@palaczelazno.pl

 

Rezerwacje weselne:
wesele@palaczelazno.pl

 

4

3

1

2

6

7

8

 

     

 

 

Newsletter

Gościmy

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

kafle górne - aktualne

ŚLUB JAK Z BAJKI

wes1

Klasyczne wnętrza, nowoczesne wyposażenie, wykwintne menu, 25 lat doświadczenia i profesjonalna obsługa – to nasz przepis na idealne wesele.

 KONFERENCJE W PAŁACU 

szkolenia pomniejszone

Do państwa dyspozycji oddajemy nie tylko świetnie wyposażone sale konferencyjne, ale także salę kominkową, chatę grillową i restaurację. Szczegóły oferty...

ZWIEDZANIE

biblioteczka lw1 mala

Zachęcamy do poznania historii Pałacu Żelazno, zwiedzenia wybranych komnat i pomieszczeń oraz zapoznania się z historycznym bogactwem tego zabytku. 

 

  

 

       bcialo baner      

 

     

CHATA GRILLOWA 

Nasza całoroczna chata grillowa"Niedźwiadek" słynie z przyjemnego klimatu i smakołyków pieczonych na wielkim ruszcie. Kto raz skosztuje podsmażanych pierogów, staropolskiego bigosu, śląskiego żurku, wiejskiego chleba i “szlacheckiego smarowidła”, doceni walory naszej pałacowej oferty biesiadnej.

CATERING

catering palac1

Zbierane przez wiele lat doświadczenie  związane z organizacją imprez integracyjnych, przyjęć okolicznościowych, pikników firmowych, karczm i combrów, pozwoliły nam zbudować zespół, który dopilnuje, by czas upływający podczas spotkań z rodziną, przyjaciółmi czy współpracownikami upływał z należytą dla tych chwil okazałością. 

KREDENS KŁODZKI

restauracja babeczka mala

To idealne miejsce na towarzyskie spotkania okolicznościowe, wesela, romantyczną kolację we dwoje, a także uroczysty firmowy bankiet.
Restauracja słynie z doskonałej kuchni polskiej i europejskiej. Każde danie jest pokazem niezwykłych umiejętności Szefa Kuchni.