KONTAKT

Tel. 74 868-50-78 lub 727-507-333

 

Goście indywidualni:

recepcja@palaczelazno.pl

 

Rezerwacje grupowe:

marketing@palaczelazno.pl

 

Rezerwacje weselne:
wesele@palaczelazno.pl

 

golf 1

golf 2

1

6

7

8

 

funpalzel

 

respoti

   

 rafting

Newsletter

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

kafle górne - aktualne

WAKACJE Z GOLFEM

pileczka malutka

Proponujemy połączenie wakacyjnego urlopu z nauką golfa z trenerami w ośrodku Golf Spa Szczytna. Chętni będą mogli później zdać egzamin na Zieloną Kartę.

 KONFERENCJE W PAŁACU 

szkolenia pomniejszone

Do Państwa dyspozycji oddajemy nie tylko świetnie wyposażone sale konferencyjne, ale także salę kominkową, chatę grillową i restaurację. Szczegóły oferty...

AKTYWNE WAKACJE

splyw pomniejszony

Dla aktywnych osób, lubiących ruch, zabawę na świeżym powietrzu i zwiedzanie, przygotowaliśmy pakiet wakacyjny m.in. ze spływem pontonowym i grą w paintball.

 

  

 

       leniwe wakacje baner      

 

     

CHATA GRILLOWA 

Nasza całoroczna chata grillowa"Niedźwiadek" słynie z przyjemnego klimatu i smakołyków pieczonych na wielkim ruszcie. Kto raz skosztuje podsmażanych pierogów, staropolskiego bigosu, śląskiego żurku, wiejskiego chleba i “szlacheckiego smarowidła”, doceni walory naszej pałacowej oferty biesiadnej.

CATERING

catering palac1

Zbierane przez wiele lat doświadczenie  związane z organizacją imprez integracyjnych, przyjęć okolicznościowych, pikników firmowych, karczm i combrów, pozwoliły nam zbudować zespół, który dopilnuje, by czas upływający podczas spotkań z rodziną, przyjaciółmi czy współpracownikami upływał z należytą dla tych chwil okazałością. 

KREDENS KŁODZKI

restauracja babeczka mala

To idealne miejsce na towarzyskie spotkania okolicznościowe, wesela, romantyczną kolację we dwoje, a także uroczysty firmowy bankiet.
Restauracja słynie z doskonałej kuchni polskiej i europejskiej. Każde danie jest pokazem niezwykłych umiejętności Szefa Kuchni.